Zakázková výroba nábytku
se specializací na kuchyňské linky
Hlavní stranaO násKontaktyFotogalerieReferenceNajdete násDotazník
Kuchyňské linkyLožniceDětské pokojeObývací pokojeVestavěné skříněSkříněKoupelnový nábytek Kancelářský nábytekVybavení obchodůVybavení hotelůVěšáky

Kuchyňské studio
v Zaječicích

Někteří naši dodavatelé

 

O firmě Truhářství - Antonín Ceral


Našimi zákazníky jsou lidé nejenom z Chrudimi. Vyrábíme nábytek a ten dodáváme do měst jako jsou Pardubice, Vysoké Mýto, Kolin, Hradec Králové, Jaroměř, Praha, Litomyšl, Svitavy, Přelouč.


Firma Truhlářství Antonín Ceral byla založena v roce 2003.

Hned od počátku jsme se věnovali výhradně zakázkové výrobě - výroba nábytku na míru.

Zkušenosti z předcházející praxe, dobré výrobní zázemí (truhlářské stroje, vlastní výrobní prostory) a vstřícný přístup k zákazníkům umožňovalo a umožňuje zabývat se právě zakázkovou, individuální výrobou nábytkového vybavení. Nábytek vyrábíme jak pro byty - bytový nábytek, tak i nábytek pro firmy.

Firma Truhlářství - Antonín Ceral sídlí v Zaječicích, což je cca 10 km od Chrudimi.

Ve prospěch kvalitnější prezentace toho co umíme a co je možné od nás získat, jsme vybudovali vzorkovnu nábytku. Obsahuje hlavní způsoby řešení výroby nábytku. Je možné si vybrat z různých variant jako jsou různá kování, drátěné systémy, systémy pro kuchyňské linky.

Možnosti uplatnění materiálů jsou značné, my Vám pomůžeme najít to správné řešení pro Vás.


Kvalita nábytku se odvíjí od řemeslné zručnosti, dále od dobrého technického vybavení, ale také od kvalitních materiálů a vybavení pro výrobu. Používáme materiály od předních výrobců a dodavatelů.

Značky materiálů, které používáme při výrobě nábytku:

 

 

 

Truhlářská firma Antonín Ceral sídlí blízko Chrudimi v obci Zaječice. Našimi zákazníky jsou firmy i soukromí osoby z Prahy, Hradce Králové Pardubic, Chrudimy a z celé ČR.
Specializajeme se zakázkovou výrobu, především kuchyňských linek a komplexní vybavení kuchyní nábytkem, elektrickými spotřebiči. Dále na zakázku vyrábíme ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje, skříně šatní a vestavěné. Nábytkem vybavujeme také obchody a hotely.